S radostí vítám všechny, kdo po virtuální pěšince
došli až k ropušímu blogu. Co vás tu čeká?
To, co mám ráda. To, o co se chci podělit.
Jídlo především. Vaření a pečení nevnímám jako nutnost,
ale jako kreativní proces. Skvěle zvládnutá klasika je základní stavební kámen,
ale ráda hledám i nové cesty. Moje hlavní heslo v kuchyni zní: lepší
dokonalá vaječná omeleta než barvami hýřící chaos na talíři, jehož cílem je
především ohromit. Ne. Já chci nakrmit. Ale tak, aby si to mí strávníci užili.
A usmívali se u toho.
Krom chutí jsou tu i další věci, které dokážou očarovat moje
smysly. Miluji parfémy a vůně obecně. Kosmetiku, obzvlášť přírodní, a její moc dodat
nám ještě příjemnější pocit z naší fyzické stránky. Miluji úsměvy.
Tulipány. Moře.
A pak to, u čeho se chvěje blahem moje duše. Jsem
knihomol. Dnů, kdy ani na chvilku nevezmu do ruky knížku, nebude víc než pár do
roka. Čtečku bych nejradši nosila jako klíče na krku.
Těším se na vás. Na každého. Ať se vám u mě líbí.
Vaše Rop
Gratuluju! Na tenhle blog už dlouho čekám a jeho první "zářezy" splňují, ba co dím, předčily má očekávání. Těším se na další hlášení z ropušího doupěte!
OdpovědětVymazatDěkuju, drahá! Ropuchy zdraví kočičáky! :-)
Vymazat